Kadra alergologów

Alergolog Dr. n. med. Eliza Wasilewska

Dr Eliza Wasielewska – specjalista alergolog w Poradni Alergologicznej Centrum Zdrowia Lifemedica w Gdańsku. Lifemedica to profesjonalnie wyposażone, klimatyzowane gabinety konsultacyjno-zabiegowe. Nowoczesny sprzęt medyczny i najlepsi specjaliści to gwarancja szybkiej, trafnej diagnozy i skutecznego leczenia – nie tylko kłopotliwej alergii. Jednak, jeśli cierpią Państwo na tę przykrą przypadłość, warto wybrać zaufanego lekarza.

Dr Wasilewska to doświadczony lekarz –  przyjmuje zarówno dzieci jak i dorosłych. Lekarz oferuje pełną diagnostykę oraz kompleksowe leczenie alergii różnego pochodzenia.

W ramach praktyki lekarskiej, dr Wasilewska wykonuje specjalistyczne testy alergiczne – płatkowe i testy punktowe, które służą szczegółowej diagnostyce alergicznej. Ponadto,  oferuje odczulanie – jedną z najbardziej skutecznych metod w leczeniu alergii.

Lek. med. Lucyna Górska

alergolog GdańskW Poradni Alergologicznej Lifemedica w Gdańsku,  dr Lucyna Górska zajmuje się chorobami układu oddechowego. Jako pulmonolog diagnozuje oraz leczy choroby płuc.

Dr Górska to absolwentka Wydziału Lekarskiego Gdańskiej Akademii Medycznej (aktualnie Gdański Uniwersytet Medyczny) w 2002 roku. W 2010 roku uzyskała tytuł specjalisty chorób wewnętrznych, a w 2014 – specjalisty z zakresu chorób płuc.

Od samego początku drogi zawodowej, dr Górska związana jest z Kliniką Alergologii i Pulmonologii Uniwersyteckiego Centrum GUMed w Gdańsku. Oprócz, regularnej pracy klinicznej z Pacjentami, aktywnie uczestniczy w licznych projektach naukowych stale podnosząc swoje zawodowe kwalifikacje.

Ponadto, dr Górska jest autorem i współautorem kilkudziesięciu prac naukowych i doniesień zjazdowych publikowanych w polskich, jak i zagranicznych źródłach.

Lek. Lucyna Górska jest członkiem wpływowych Towarzystw Medycznych zajmujących się diagnostyką i leczeniem schorzeń układu oddechowego tj.

Polskiego Towarzystwa Chorób Płuc,

Polskiego Towarzystwa Alergologicznego,

Pomorskiego Oddziału Towarzystwa Przeciwnikotynowego.

 Alergolodzy pracujący w Centrum Zdrowia Lifemedica w Gdańsku to wykształcona i doświadczona kadra profesjonalistów – nasi specjaliści nie tylko przeprowadzą szczegółowe badania alergologiczne, ale również odpowiedzą na każde nurtujące pytanie.